Hardcore boosterRecenze produktuRecenze produktu

Centurion Labz - BŮH VÁLKY podroben zkoušce

Práce v průmyslu doplňků není vždy zábavná. Ne každý posilovač je chuťovým zjevením, nemluvě o řadě 0815 kombinací účinných látek, které jsou někdy více, ale někdy méně přesvědčivé. Několik měsíců se prosazovat mezi veškerou směsicí doplňků, posilovačů atd., A to i v dobách, kdy kvantita ráda převažuje nad kvalitou, na jejích silných stránkách, a to na kvalitním zpracování, na nesporném profesionálním marketingu, ale především pouze na opravdu velcí hráči ve hře dokáží přemýšlet o ZARUČENÉM efektu.

O to více potěšilo, když hardcore tréninkový posilovač ze zámoří vklouzl na psací stůl posilovací narkomanky a byl ozdoben podobou spartského válečníka. První euforie při pohledu na temného válečníka potřísněného krví se potvrdila, když byla na štítku čitelně vyražena známá slova „Centurion Labz“ a „God of War“!
Společnost Centurion Labz, výrobce legendárního RAGE a stejně úctyhodného nástupce RAGE RELOADED, je zpět s novým předtréninkem a my s ním budeme bezprostředně následovat recenzi 😉

Zážitková zpráva o produktu hardcore před tréninkem GOD OF WAR od Centurion Labz

Jen si pamatujte, že Centurion Labz není založen na zájmech peněžních, nešportových podnikatelů, ale že s Dr. Nicholas Puccio a Dr. Joseph Kepko má nejen dva odborníky na sportovní medicínu, kteří vychovali důvěryhodnou značku, ale oba jsou sami vášnivými železnými atlety. Společnost Centurion Labz je založena na přesvědčení, stavu výzkumu a zkušenostech dvou renomovaných odborníků, kteří do produktů v kategorii Hardcore začleňují důkazy, mnohaleté praktické zkušenosti a vlastní inovace.

Posilovač tréninku God of War byl vůbec prvním produktem, s nímž se značka Centurion Labz odvážila vstoupit na vysoce konkurenční trh doplňků a neustále rostoucí úspěch, který následoval, potvrzuje produkt i marketing. Jak značka rostla, produkty také prošly některými změnami a vylepšeními, a tak se na zvědavost očekává také opětovné spuštění God of War.

V roce 2015 God of War poprvé uvedl své zákazníky do God Mode a „vylepšená verze“ této směsi připravující válku slibuje výkon na další vyšší úrovni v tělocvičně. Toto před tréninkem přináší energetické stimulanty, inovativní nootropika a nezbytné užitečné aminokyseliny.

God of War Booster
God of War Soup Acts

* Reklama / reklama

Koupit Centurion Labz - God of War

 • zvyšuje soustředění a soustředění
 • 400mg Kofein bezvodý
 • příjemný a dlouhotrvající účinek

Které účinné látky najdete v hardcore posilovači GOD OF WAR od Centurion Labz?

Jako obvykle od Centurion Labz až dosud americký výrobce nemluví o křoví dlouho nebo se nemusí schovávat za neprůhledné a pochybné matice. Publikovaná fakta o doplňku Hardcore Booster jsou uvedena bez ozdůbek (bez efektní matice nebo názvů směsí) a vysvětlují komplexní kompilaci 9,5 g celkem 10 účinných látek. Na rozdíl od Rage Reloaded se zpracovávají pouze syntetické účinné látky a rostlinné přísady nejsou zahrnuty.
Existuje celkem 7,5 g účinných látek!

CO JE V CENTURION LABZ GOD OF WAR? - PODÍVÁME SE PODROBNĚ NA SLOŽKY:

Vitamín C (200 mg):
Jako obvykle je v produktu Centurion Labz alespoň jeden vitamin, který se obvykle zpracovává s cílem lepší snášenlivosti nebo snížení porodnosti.
V tomto případě je to kyselina askorbová, přirozeně přítomná v citrusových plodech, jiném ovoci, ale také v mnoha zelených a žlutých zeleninách.

V homeopatii, cíle Vitamín C o využívání lidí, kteří trpí stresem v důsledku různých výzev (odpovědnost, pozornost, reakce atd.) a potřebují odpočinek a relaxaci.
Kromě antikarcinogenních účinků je Vitamín C detoxikační nebo antioxidační a stimuluje buňky imunitního systému k větší aktivitě. I když je zapojen do mnoha různých chemických procesů, podporuje Vitamín C včetně syntézy kolagenu nebo obecně hromadění a udržování tělesných tkání, které při absenci Vitamín C mají tendenci praskat.

Beta-alanin (3 g):
Aminokyselina alanin se často nachází v želatině, ale obecně v mase, drůbeži, mléčných výrobcích, ale také v sóji, kukuřici, ovesu a rýži.
Tělo jako esenciální aminokyselina si jej nedokáže samo vyrobit. Pod vlivem stresových hormonů v játrech se alanin přeměňuje na glukózu, a proto slouží jako energetický substrát. S darem Beta-alanin je doprovázeno zvýšením hladiny cukru v krvi a slouží k rychlé výrobě energie. Při zvýšené fyzické námaze přeměňuje tělo alanin na pyruvát a umožňuje tak dlouhodobou vytrvalost. Dar Beta-alanin zabraňuje mechanismu uvolňování bílkovin z vlastních zásob svalů za účelem získání glukózy a tím ztráty svalů. Spolu s histidinem tvoří ve svalech karnosin a při podráždění svalů neutralizuje kyselinu mléčnou. Tím se zabrání únavě a překyselení.
Terapeutická dávka ve prospěch zmíněných výhod a lepší regenerace je 3–6 g, ale je nutné ji provádět pravidelně!

kreatin (2 g):
Aminokyselina kreatin se nachází hlavně ve sledě, lososech a tuňácích, stejně jako ve vepřovém a hovězím mase.
kreatin není proteinogenní, ale sloučenina arginin, Glycin a methionin. V těle se nachází kreatin zejména v tzv. rychlých svalových vláknech, přibližně 90% v kosterních svalech. Také se označuje jako baterie článku, který přijímá kreatin fosfátový zbytek ATP a stává se kreatinfosfátem. Současně se ATP převádí na ADP. Tím se odpovídajícím způsobem zvyšuje produkce mitochondriální energie - následuje jednoduché pravidlo: čím více kreatintím více je možné skladování energie. Kreatin fosfát je prvním zdrojem, když svaly potřebují rychlou ATP. Teprve potom tělo spadne zpět do svalových glykogenových rezerv.
Ve sportu je známo, že zvyšuje sílu skákání, krátkodobou svalovou vytrvalost a maximální možnou intenzitu zatížení. Doby zotavení však také těží z doplňování kreatin.
Počáteční důkazy to také ukazují kreatin podporují produkci růstových hormonů a zpomalují procesy stárnutí.
Běžné jsou denní dávky 3–5 g.

býčí zápasy (1 g):
Je také přiřazen k neproteinogenním aminokyselinám býčí zápasypřesněji kyselinu aminosulfonovou.
V těle je produkován v játrech methioninem a cysteinem za účasti Vitamin B6 a nelze je vyrábět interně v dětství (částečně zásadní).
býčí zápasy má velký význam pro vývoj mozku a zrakového aparátu a je do značné míry umístěn na sítnici, v srdci, ve svalech, stejně jako v leukocytech a krevních destičkách.
Kyselina aminosulfonová zlepšuje spalování tuků faktorem 4 a zlepšuje vylučování a rozpustnost cholesterolu a dalších tuků ve stolici.
býčí zápasy chrání před tvorbou žlučových kamenů i před problémy se srdcem a krevním tlakem. Zabraňuje také mastným onemocněním jater a zlepšuje počasí v krvi v případě nedostatečné citlivosti na inzulín.
Až dosud to bylo býčí zápasy známá jako oblíbená složka energetických nápojů. To je způsobeno regulační vlastností vápníku a Magnéziumkterý stabilizuje srdeční sval a nervové buňky. Takže začíná býčí zápasy škrábavý účinek stimulantů a může mít uklidňující nebo vyrovnávací účinek.
Nakonec optimalizováno býčí zápasy rovnováhu tekutin ve svalových buňkách a vytváří tak základ pro budování svalů.
Terapeutické dávky jsou mezi 0,6-6 g.

Kofein bezvodý (400 mg):
Syntetická forma bezvodého kofeinu je skoro nejznámější a také nejpoužívanější stimulant.
Obvykle se nachází Kofein v kávovníku, ale v koncentrované práškové formě je ještě účinnější a má stimulační účinek od 50 mg výše.
Kromě účinků na CNS má z doplnění prospěch také rozklad glykogenu a tuků Kofein, ale je známo, že je doprovázeno zvýšenou bdělostí a bdělostí.
400mg rozhodně není snadné zvládnout u lidí citlivých na kofein, ale vedlejší účinky, jako jsou bušení srdce nebo žaludeční potíže, jsou při dávce až 400mg stále nepravděpodobné.

Fenethylamin (PEA) (300 mg):
PEA je jedním ze stopových aminů a přirozeně se vyskytuje v hořkém mandlovém oleji a kakaových bobech.
V těle se nachází hlavně v mozku a lze jej detekovat v moči.
Jako příbuzná látka s aminy a katecholaminy má PEA podobné psychedelické účinky.
To zahrnuje pocity potěšení a štěstí.
Bohužel se ukázalo, že PEA má špatnou orální dostupnost pro člověka a je pouze psychoaktivní ve velmi vysokých dávkách nasálním podáním. V případě perorálního podání je biologický poločas pouze 5 až 10 minut.
Jak obsažená dávka, tak dávková forma se v tomto produktu zdají být irelevantní.

N, N-dimethylfenetylamin (N, N-DMPEA) (300 mg):
N, N-DMPEA je alkaloid, který se obvykle skládá z Eria Jarensis Rostlina je získána.
Protože rozpad této rostliny nebo extrakce účinné látky je spojena s extrémními výdaji na materiál, bude N, N-DMPEA získán synteticky. Jakož i DMAAJako jeho nástupce uvolňuje více norepinefrinu a dopaminu a současně aktivně stimuluje náš systém odměn. Kromě toho z podávání této účinné látky těží bronchiální trubice a dýchání. Pocit hladu je také na krátkou dobu potlačen.
Dávky 250mg jsou běžné, které God of War dokonce překonává!

Kyselina gama-aminomáselná (GABA) (150 mg):
Většinou známe kyselinu gama-aminomáselnou z doplňků spánku, protože tato aminokyselina nás může psychicky uvolnit. V tomto případě zpomalení přenosu stimulů a uvolnění svalů ve skutečnosti slouží jednak ke zvýšenému soustředění nebo posílení vidění tunelu, ale také ke zlepšení regenerace mezi sériemi a po tréninku. Do jaké míry jsou nervové struktury těla srážkou stimulantů na jedné straně a např GABA na druhé straně jsou ve střednědobém až dlouhodobém horizontu narušeni, zde se nemůžeme podrobněji zabývat.
Běžné dávky jsou však vyšší než 500 mg, což je zde jasně podhodnoceno.

Cholin bitartrát (100 mg):
Podobně jako vitamin, slouží Cholin vlastně jako ochrana jater, aby se zabránilo ukládání tuků v játrech. Cholin stejně pozitivně reguluje dýchání, krevní tlak a srdeční tep a ovlivňuje také trávení. V neposlední řadě hraje hlavní roli ve zdravých kognitivních schopnostech a má podpůrný účinek na koncentraci a také na schopnost učit se a pamatovat si. Látka známá jako vitamin B4 se také podílí na metabolismu lipidů a homcysteinů.
Bohužel je klinicky nedostatečná v God of War.

N, N-dimethyltyramin (50 mg):
Za tímto jménem se skrývá chemický název Hordykterý se často vyskytuje v přirozené formě v hořkých pomerančích. V nadledvinách způsobuje uvolňování adrenalinu a noradrenalinu. 50 mg stačí k dostatečnému zadržení těla.

Závěr účinné látky
Závěr až do tohoto bodu je zpočátku smíšený. Zatímco kreatin a Beta-alanin jsme zásadně kriticky hodnoceni s ohledem na posilovač tréninku a lze je popsat pouze jako plniva kvůli jejich neexistujícímu akutnímu účinku, PEA je prakticky neplatná kvůli své špatné dostupnosti, Vitamín C nepřikládáme příliš mnoho aktivního přínosu a také dávkování GABA se nám zdá trochu minimalistický.

Celkově vzato zůstaňte Kofein, Eria Jarensis, Cholin a Hordyto by nás mělo uvést do „Godmode“ ...
V tomto bodě bohužel zůstáváme skeptičtí.

Na závěr je třeba alespoň poznamenat, že Centurion Labz zjevně nepřikládá propagaci našich čerpadel žádný význam.
Neobsahuje žádné látky ...
Nechali jsme se překvapit ...

* Reklama / reklama

Koupit Centurion Labz - God of War

 • zvyšuje soustředění a soustředění
 • 400mg Kofein bezvodý
 • příjemný a dlouhotrvající účinek

PŘÍJMY A EFEKT

Požití / chuť

Společnost Centurion Labz uvádí na posilovacím obalu, že smíchá vrchovatou naběračku ve 300 ml vody a spotřebuje 30 minut před tréninkem. Pro „skutečně tvrdý GOD-MODE“ se výslovně doporučují 2 odměrky v 500 ml vody.
Pak podle výrobce: PŘIPRAVTE SE NA VÁLKU

Je třeba zmínit, že mírně naložená naběračka ve skutečnosti poskytuje velikost porce přibližně 9,5 g relativně spolehlivě podle jemných vah - palec nahoru!

Abychom otestovali chuť, měli jsme příchuť Battleberry Lemonade.
Nedefinovatelná, ale příjemně ovocná chuť.
Typická se jeví téměř dotěrná sladkost, která bohužel kvůli nedostatku čerpacích látek v tomto případě nepochází ani ze zachycující kyseliny, například z Citrulin nebo podobné, je kompenzováno. Určitě k oslavě amerického patra si chuťový smyslový zážitek God of Wars pro nás alespoň zvykne.
Nicméně 2g látek určených k aromatizaci a barvení bylo rozumně použito k ulehčení chemického vkusu syntetických přísad a k zabránění jakékoli pachuti nebo nepříjemných pocitů v ústech a / nebo jazyku.

Prášek je zpracován na vysokou kvalitu a má velmi jemnozrnnou maltu. Po smíchání s vodou zaujme rozpustností bez zbytků. Prášek má mírně oranžovou barvu a po otevření plechovky vyvíjí příjemnou vůni připomínající broskev.

Co nás nezklamalo, je opět poutavý design vysoce kvalitní krabice. Štítek hrdého Spartiana byl vytištěn na tlustém, mírně zdrsněném povrchu lesklé zlaté fólie a obklopen několika latentními hologramy. Krvavě červený nápis připomíná filmové plakáty ze série 300, ale je snadno čitelný. Další prohlášení byla také vytištěna ostrým písmem na štítku a kromě spotřebních a varovných pokynů poskytuje nejpotřebnější informace. Loga značky, chytlavé reklamní slogany nebo jiné poutače se vyhnuly.
Na rozdíl od plechovek Rage nebo Rage Reloaded vypadá plechovka trochu konzervativněji nebo klasičtěji, ale neztrácí svou hodnotu ani nápadnost. Z čistě objektivního hlediska krásný sběratelský kousek pro podkládací polici.

efekt

V tomto okamžiku se doporučuje odkazovat na recenze Rage a Rage Reloaded jako srovnávací hodnoty, protože God of War se řadí přesně mezi tyto dva před tréninky s ohledem na každou jednotlivou komponentu hodnocení.
V zásadě, navzdory kritickým ingrediencím, máme co do činění s velmi solidním hardcore posilovačem, který vás stejně jako Rage Reloaded příjemně vybičuje dopředu.
God of War je obzvláště přesvědčivý, pokud jde o příjemně zvýšenou koncentraci a zaměření na trénink, a je méně agresivní a všudypřítomný než ostatní zástupci hardcore segmentu.

Zvýšená síla a agresivita jsou pravděpodobně vnímatelné jako latentní vedlejší účinky a projevují se ve formě sníženého pocitu bolesti a pozdějšího nástupu únavy. Na rozdíl od mnoha posilovačů současné doby vám God of War nepoškrábe mysl, což ve skutečnosti ovlivňuje nootropní nebo psychoaktivní složky a / nebo GABA lze vysledovat zpět. Tímto způsobem God of War zvládá příjemné vyvážení mezi zlepšením vytrvalosti, oddálením únavy a uklidněním mezi sériemi a po tréninku.
Jak je u Rage Reloaded zaznamenáno pozitivně, neexistují žádné negativní účinky pádu nebo pádu. Hlad, žízeň a příležitost k regeneraci jsou přiměřeně dány.
Bohužel, jak se očekávalo, Gof of War nijak nezlepšuje průtok krve ani svalové cítění. Takže pokud chcete cítit plnější svaly, zvýšenou prokrvení nebo zvýšený svalový pocit, musíte se uchýlit k čerpání látek.
Ale v tomto okamžiku je to jen malý downer.

Poměr ceny a výkonu - závěr

Plechovka Centurion Labz God of War poskytuje 285 gramů obsahu, a tedy 30 porcí. Při prodejní ceně 44,95 eur v našem partnerském obchodě STAYFOCUSED to znamená investici 1,49 eur za porci.
Jedná se o opravdu rozumnou cenu za posilovač, kterému lze na jedné straně důvěřovat s ohledem na jeho vysoce kvalitní suroviny a zpracování, a na druhé straně s adekvátním, nepřetíženým účinkem pro skutečně produktivnější tréninkové jednotky.
Subtilní efekt, který je podobný účinku God of Rage Reloaded, ale mírně ho předčí v jeho jednotlivých složkách, považujeme za velmi příjemný a velmi prospěšný a produktivní pro dobrý trénink.

Mějte na paměti, že některé ze složek, včetně DM ** a dalších, jsou považovány za doping podle zákona FDA, a proto je lze při kontrole zjistit a příslušně sankcionovat. Sledovatelnost mnoha látek nebo jejich metabolitů není jasně definována a může vést k zákazu soutěží WADA i po několika měsících!

Naše hodnocení
8.6
Naše hodnocení
DOBRÝ
 • silná koncentrace ve formě produktivního klidu
 • příjemně jemný, ale dlouhotrvající účinek
 • žádné vedlejší účinky ani následky
BAD
 • nedostatek kyselosti s celkově velmi sladkou chutí
 • žádný znatelný vliv na čerpadlo
 • Značně atypické rozložení (věc vkusu!)
Složení a dávkování9
efekt8.5
Geschmack8
cena9

Podobné položky

Tlačítko Zpět nahoru