Hardcore boosterPřed tréninkemRecenze produktuRecenze produktu

Temné laboratoře praskly v testu

Recenze: CRACK from Dark Labs - jméno, které vzbuzuje asociace!?

Droga vyrobená z kokainové soli a hydrogenuhličitanu sodného, ​​kouřená malými trubkami a vedle metamfetaminu droga s nejvyšším potenciálem psychologické závislosti ... to je crack. Vášnivým železným sportovcům se právem říká feťáci a narkomani, protože není neobvyklé, že se nadměrně věnují sportu a životnímu stylu. Jsou také konzumenty látek zvyšujících výkon, takže posilovač tréninku s odpovídajícím asociativním názvem se nezdá nevhodný.
V průběhu tohoto přehledu objasníme, zda crack ve skutečnosti slibuje podobně euforický, náladu zlepšující a v neposlední řadě účinek podporující závislost.

Psychoaktivní a silně zvyšující výkonové důsledky užívání jsou součástí požadovaného spektra účinků, kterému značka Dark Labs dosud nezaváhala kvůli nové pozici na trhu. S crackem a některými dalšími slibnými doplňky v segmentu hardcore se značka z polské Varšavy jasně vyjadřuje a své cílové skupině dává více než jasno. Portfolio značky zahrnuje také spalovače tuků a posilovače testů. Skutečnost, že předpisy a omezení týkající se výběru přísad, kvality a čistoty v sousedních východoevropských zemích mohou být méně přísná, je třeba ze zdravotního hlediska vnímat kriticky, ale rozhodně hraje do karikatury - tvrdý pomocný ventilátor. Přinejmenším Dark Labs nedávno přidali do turbulencí ADRENALINE a FLAME, takže máme určitá očekávání - pojďme se tedy podívat blíže!

Obrázek hardcore posilovače Crack od Dark Labs

* Reklama / reklama

Dark Labs - crack

Co je zahrnuto: Ingredience a dávky

Množství na porci (1 odměrka / 8,5 g)
L-Citrulin4000 mg
Beta alanin1500 mg
Agmatine Síran750 mg
Arginin dusičnany500 mg
Řepný prášek500 mg
L-Norvalin 125 mg
Cholin bitartrát250 mg
Kofein200 mg
1,3 Dimethylamylamin (DMAA)60 mg
Extrakt ze Sceletium Tortuosum12,5 mg
Zrna ráje7,5 mg

Složení: Klub účinných látek svědčí o know-how

Obsažené účinné látky jsou transparentně uvedeny pod údaji o doplňcích na štítku a v závislosti na dávce (40 hromadných kopečků po 8,5 g nebo 20 hromadných kopečků po 17 g) jsou rozděleny v přesných množstvích. Je uveden téměř tucet (celkem 11 účinných látek) pumpujících látek, stimulantů a extraktů, což má za následek celkem přibližně 40 g účinných látek v malých dávkách (7,9 dávek).

Čerpací látky

V sestupném pořadí podle množství suroviny, kterou obsahuje, vyrábí Citrulin Malát (2: 1) začátek a je dávkován 4000 mg. Neesenciální aminokyselina stimuluje produkci oxidu dusnatého a podporuje krevní oběh. S tím spojený transport kyslíku a živin do svalu ovlivňuje jeho údržbu a růst a v neposlední řadě i tréninkový výkon a regeneraci. Takzvaný efekt pumpy - pevné nebo plnější a cévní svalstvo je symbolem zlepšeného rozkladu znečišťujících látek a potenciálně zvýšeného hromadění. 

Neesenciální aminokyselina Beta-alanin obsahuje 1500 XNUMX mg a snižuje intramuskulární hodnotu pH tím, že zvyšuje hladinu karnosinu a oslabuje produkci kyseliny mléčné. Nepřímo tedy podporuje zvýšení tréninkového objemu, protože s / až později při svalové únavě je možné více opakování. V neposlední řadě z toho těží i výše popsaný efekt pumpy. Z dlouhodobého hlediska dosáhnete zvýšeného růstu svalů a trvale zvýšená hladina karnosinu také posílí imunitní systém. 

Aminokyselina L-arginin strukturálně podobné Agmatine Sírany obsažené v dávce 750 mg podporují pumpu jinými mechanismy, než jaké obsahují například Citrulin. Inhibicí enzymu syntázy oxidu dusnatého vede ke zvýšení hladiny oxidu dusnatého jinou cestou a tím také podporuje čerpadlo. V tomto ohledu jsou dále podporovány již popsané zisky, jako je transport a zásobování živinami, plnost svalů a prokrvení. 

Aminokyselina arginin je obsažen v trhlině v dávkové formě esterifikované dusičnany 500 mg. Říká se, že tato sůl má podpůrný účinek na lepší krevní oběh, doprovázený zvýšenou úrovní síly a vytrvalosti atd., Ale v těle se přeměňuje na dusitany, což je opakovaně spojeno s rakovinou a sníženou absorpcí kyslíku v krvi (udušení malé děti). Proč tedy bylo rozhodnuto pro tuto dávkovou formu aminokyseliny, která je jinak téměř legendární, teprve uvidíme ...

500mg prášek z kořene řepy, na druhé straně, pochází z rohu zcela přírodních aktivních složek a přirozeně obsahuje velké množství dusičnanů - což je prospěšné pro tvorbu NO.

Kromě rozšíření krevních cév a dobře známých účinků na pumpy působí červená řepa proti okyselení v těle a jako cenný antioxidant posiluje imunitní systém a předchází zánětlivým reakcím v těle.

L-Norvalin, obsažený v množství 125mg, má zase jiný čerpací účinek, protože má pozitivní vliv na hladinu argininu. U německých úřadů je to v dobré pověsti kvůli nejednoznačným důkazům o jeho „bezpečnosti“, pokud jde o zdraví, ale není kontroverzní, pokud jde o jeho účinnost.

Stimulanty / Motivace / Koncentrace

Cholin bitartrát (250 mg v trhlině) je mikroživina, která hraje zásadní roli v mozku při předávání informací. Výsledná látka neurotransmiter / posel acetylcholin má značné důsledky na kognitivní výkon, ale zásadní je také metabolismus tuků Cholin určeno. 

200 mg bezvodý Kofein Určitě stěží potřebujete další vysvětlení, ale jsou nesporné, pokud jde o jejich obrovský účinek zvyšující výkon. Ať už je to zvýšená tepová frekvence, silnější srdeční rytmus nebo rozšířené cévy. Nakonec budete mít prospěch ze znatelně zvýšené bdělosti, zvýšené koncentrace a v neposlední řadě ze zdrženlivé chuti k jídlu.

Vrcholem a v neposlední řadě je reklamní přísada č. 1 v crack je 1,3-Dimethylamylamin oder auch DMAA, legendární přísada do posilovačů. V tomto okamžiku vyzýváme nezkušené spotřebitele, aby se o této přísadě dozvěděli na WorldWideWeb, ale dovolte mi říci jednu věc: To je to, co dělá tento posilovač hardcore a obsahuje 60mg 😉

Existuje také extrakt Sceletium Tortuosum, známý také jako Kanna, druh rostliny z rodiny ledových rostlin. Jejich hlavní alkaloidy mesembrin, mesembrenin a tortuosamin mají sedativní a traumatický účinek. Smysly jsou senzibilizovány a bolest je zmírněna. Dále je Kanna Zmírňuje úzkost a stres a zvyšuje schopnost soustředit se.

Zrna ráje nebo rajská zrna mají pravděpodobně podobnou výhodu jako extrakt z černého pepře, který podporuje symbiózu účinných látek. V africké naturopatii se však zázvorová rostlina používá také k léčbě kožních problémů, koliky, gastritidy a dokonce i zlomenin, oparu a revmatismu.

Pravděpodobně je to však účinek stimulace a oteplování oběhu, kterého má tento posilovač dosáhnout. 

Závěr přísady:

Složení trhliny je velmi slibné. Určitě je to přidání DMAA, který přiřazuje tento posilovač segmentu hardcore, ale je to více než pevné, zejména s ohledem na jeho čerpací látky a je doplněno některými zábavnými faktory prostřednictvím stimulantů a výtažků, které obsahuje. 

Do jaké míry posledně zmíněné rostlinné extrakty ve skutečnosti skrývají bylinné „léčivé byliny“, nebo zda je za nimi jedna či druhá pochybná syntetická „droga“, by mělo být považováno pouze za preventivní opatření s ohledem na tehdy velmi silný účinek trhliny. 

Design obalu: Zdravím z Canvy

Plechovka trhliny je udržována klasická černá a zachycuje některé barevné detaily, které naznačují příslušnou chuť posilovače. Na přední straně stříbřitý nápis svítí velkými písmeny a je přepsán logem značky, které vypadá podezřele podobně jako logo šablony freewarového grafického programu Canva .. nevypadá to špatně, ale ti, kteří se vyznají, mají usmát se. Popis produktu „Ultra intenzivní předtréningový vzorec“ a jadrný podpis „120mg DMAA"- to je zavádějící, pokud jde o dávkování pouze 20 porcí." Na zadní straně najdete fakta o doplňcích a komplexní informace o dávkování a varování - vše tip-top a vážné.

Chuť a rozpustnost: žádná překvapení

Zesilovač je k dispozici v příchutích Dark Berry, Orange a Tropical Punch, přičemž nelze přiřadit žádné jasně rozpoznatelné aroma. Stručně řečeno, to je. Před tréninkem naprosto příjemné, neurčitě sladké, ale do té doby jste už pili mnohem horší. Prášek se rozpustí beze zbytku bez ohledu na množství prášku a vody, které používáte. 

Geschmack
rozpustnost

Efekt: Některé z nejlepších, které můžete v tuto chvíli získat

Je jistě důležité vzít v úvahu, že každý posilovač má jiný účinek na různé spotřebitele. Tato recenze je tedy pouze subjektivně-anekdotickou reprezentací zkušeností. To je zajištěno porovnáním zkušeností v našem týmu, ale nakonec můžeme vyjádřit pouze tendence.
Tolik je třeba říci, bez ohledu na to, zda se jedná o 1 odměrku nebo 2 odměrky, je crack skutečně hardcore posilovač, jehož dávkování je třeba přizpůsobit pouze postavě a toleranci jeho uživatele. Pokud tento poměr vyhovuje, můžeme slíbit výrazný efekt doprovázející silnou podporu výkonu.

🤓 bdělost a energie (10/10)

Pokud crack dokáže jednu věc jistě, udělejte si pořádný kopanec do zadku, který očekáváte od hardcore posilovače. V závislosti na tom, jak je žaludek plný a denní době, se účinky dostavily po čtvrt hodině, nejpozději však po 30 minutách. Žáci se stahují, zvyšuje se srdeční rytmus, zvyšuje se pozitivní neklid a nutkání k pohybu. Je třeba akceptovat husí kůži a zvýšenou produkci potu. Trhlina nepatří k těm posilovačům, které vás uklidní a soustředí, ale spíše vás škrábe a vytváří odpovídající agresivitu a náladu „lízejte mi zadek“. Pokud jste to rozbili, budou odpáleny závaží - neexistuje jiný způsob, jak to říct!

🤯 Zaměření a řízení (9/10)

Jak jsem řekl: klasické soustředění a zaměření jsou méně dostupné. Pohon je vhodnější charakteristikou a lze jej specifikovat jako formu neporazitelnosti, kterou cítíte. Při prasknutí jste opravdu v tunelu a jen částečně vnímáte tíhu závaží a prostředí. Určitě to má na scéně své fanoušky, ale ti, kteří oceňují znatelnou špičkovou kontrakci, klidný a dobrý svalový pocit a tiché soustředění, by měli používat jiné produkty.

💪 Pumpa a prokrvení (8/10)

Svaly byly pevnější, ale vaskularita nebyla nijak zvlášť zvýšena. Kvůli vysokému množství stimulantů máme podezření na kontraindikaci zúžených žil nebo zvýšeného krevního tlaku a na druhé straně rozšířených žil, které jsou čerpacími látkami žádoucí.

😈 Výkon a vyčerpání (8/10)

Po dobu 1,5 hodiny slibuje crack přesně to, co potřebujete pro tvrdý trénink, a proběhne vás nejtěžšími cviky. Potom však následný down udeří s plným soustředěným útokem a je pro vás obtížné dostatečně jíst a pít a dokonce i poslední pohyby tréninku mohou být vzadu docela bolestivé, v závislosti na jednotce a pracovní zátěži, kterou musíte zvládnout. Proto je vhodné umístit náročná cvičení do prvních dvou třetin tréninku.

End️ Konec akce a vedlejší účinky (7/10)

Po tréninku můžete být úplně vyčerpaní, ale nebudete moci dobře spát. Příjem potravy a odpovídající trávení nejsou trhlinou ovlivněny a ve skutečnosti pozitivně nezpůsobí nezbytnou regeneraci. Měli byste si tedy být vědomi toho, že se musíte „přinutit“ k přijetí nezbytných opatření k zotavení, aby intenzivní trénink nakonec stál za to.

Dokonce i sexuální aktivity jsou možné jen v omezené míře kvůli vysokému množství stimulantů, protože mohou mít negativní vliv například na výdrž.

Poměr cena / výkon: Jako obvykle, dobrý

Plechovka crack obsahuje mezi 20 až 40 dávkami. Podle našeho názoru bude pro většinu z vás 1 až 1,5 porce více než dost, což znamená porční cenu 2,24 eur (20 porcí po 44,95 eur za plechovku) nebo pouze 1,49 eur (s 30 porcemi). S ohledem na skutečně hlasitý efekt naprosto spravedlivý a bezkonkurenční dobro!

Celkový závěr

Stručně řečeno: Crack je v současné době jedním z nejlepších boosterů, které v hardcore segmentu najdete. Přidání dalších látek do pumpy není absolutně nutné a vzhledem ke skutečně férové ​​ceně máte k dispozici asi 30 extrémně dobrých tréninkových jednotek za slušné peníze. Nežádoucí účinky jsou zlo, které lze přijmout, ale nemělo by být pro většinu z vás nové a ve skutečnosti je lze tolerovat. Z hlediska pohonu a agresivity je v současné době na trhu málo srovnatelného materiálu, takže můžeme poskytnout bezvýhradné doporučení k nákupu. Pak se bavte, ale že na nás nebudete závislí 😉

Obrázek hardcore posilovače Crack od Dark Labs

* Reklama / reklama

Dark Labs - crack

Na první pohled...
8.4
Naše hodnocení
DOBRÝ
  • Vysoké množství účinné látky na porci
  • Rychlý nástup účinku
  • Silné zvýšení energie
  • Žádné nepříjemné vedlejší účinky
  • Žádné „zhroucení“, když účinek ustoupí
BAD
  • žádný skutečný „hardcore“ stimulační efekt
  • Zvykne si s výraznou hořkou notou
  • Relativně vysoká cena
Bdělost a energie10
Zaostřete a jeďte9
Pumpa a prokrvení8
Výkon a vyčerpání8
Účinky a vedlejší účinky7

Podobné položky

Mohlo by vás zajímat
Uzavřít
Tlačítko Zpět nahoru