Hardcore boosterRecenze produktuRecenze produktu

APS Mesomorph V4 v testu

RECENZE: Mesomorph V4 od APS Nutrition - nový vzorec s výtažkem z pelargónie (co je za tím, DMAA?)

Příběh Mesomorph Booster od APS je opravdu téměř nikdy nekončící příběh, poznamenaný mnoha vzestupy a pády. Zatímco původní verze je stále DMAA obsaženo, to se změnilo kvůli stále restriktivnější právní situaci s ostatními verzemi, která víceméně zklamala skalní hardcore booster uživatele. Kromě toho existovalo mnoho duplikátů a padělků posilovače, což extrémně poškodilo pověst původního APS Mesomorph. Nyní tedy původní APS Mesomorph vstupuje do čtvrtého kola a prominentně inzeruje sloganem „Fueled by Geranium Exctract“ - nic jiného než DMAA tak. Zpátky ke kořenům. Jsme zvědaví, jestli nejnovější verze od APS může navázat na úspěch a především na zvučný efekt původní verze.

Obrázek cínu Aps Nutrition Mesomorph V4

* Reklama / reklama

APS Nutrition - Mesomorph V4

 • Zvyšuje zaostření a má euforický účinek
 • Zvyšuje propojení mysli a svalů
 • Žádné havárie nebo závažné vedlejší účinky

Složení: Co obsahuje Mesomorph V4?

Stejně jako u předchozích verzí Mesomorph, V4 přichází s vlastní nebo třemi směsmi, rozdělenými do vzorce „Synthenox-Carnosine / Nitric Oxide Complex“, „Mesowell-Cell Volumizing ATP Matrix“ a jednoho pro Stim- Nejzajímavější matice Junkieho, „matice stimulujících neuromorfem“.

Velikost porce je 1 odměrka nebo velkorysých 15,5 gramů, z čehož přibližně 12 gramů jsou aktivní složky. Obsahuje celkem 9 porcí.

Synthenox-karnosin / komplex oxidu dusnatého: 6500 mg

Beta alanin: Aminokyselina je dobře známou složkou mnoha posilovačů. Snižuje hodnotu PH ve svalech a tím oddaluje svalovou únavu. Zároveň se stará Beta-alanin také pro typické „brnění“. Dávka je zde 4000 mg, a tedy nad jinak běžnějšími 3200 mg. Všechna ostatní dávkování však nejsou uvedena.

L-Citrulin DL-Malate 2: 1: L-citrulinu je neesenciální aminokyselina. Zvyšuje hladinu argininu a tím i produkci oxidu dusnatého. Oblíbená vaskularita je výsledkem lepšího krevního oběhu. Kromě toho se zlepšuje přísun živin do svalů a urychluje se odstraňování laktátu.

Arginin alfa-ketoglutarát 2: 1: arginin-Alfa-ketoglutarát (AAKG) je vysoce biologicky dostupná forma arginin. arginin zase je základním výchozím materiálem pro tvorbu oxidu dusnatého a rozšiřuje cévy, zlepšuje krevní oběh a zvyšuje přísun živin do těla - zkrátka: pumpa

Matrice ATP matrice objemových buněk Mesowell: 4500 mg

Di-Creatine Malate: Spojení s kyselinou jablečnou prý zlepšuje biologickou dostupnost kreatinu. kreatin je jedním z nejlépe prozkoumaných doplňků. Pomáhá tělu znovu syntetizovat nový ATP (adenosintrifosfát). ATP je univerzální nosič energie našich buněk.

L-Taurin: Aminokyselina býčí zápasy - známý z různých energetických nápojů - je v jistém smyslu „všeuměl“. Zahání únavu, podporuje budování svalů, podporuje spalování tuků a zvyšuje kognitivní výkon.

Kreatin dusičnan: kreatin Dusičnan je forma kreatinu, na kterou je navázána také molekula dusičnanu. Z toho mohou těžit zejména nereagující osoby kreatin Formulář výhod. Kromě toho má lepší biologickou dostupnost než kreatin Monohydrát.

Vitamín c 300 mg 500 %: Kyselina askorbová nebo jednoduše Vitamín C. To chrání před oxidačním stresem a podporuje imunitní systém.

Kreatinol-O-fosfát: Opět se jedná o speciální formu kreatin s lepší biologickou dostupností

Agmantine sulfát: Jako vedlejší produkt metabolismu aminokyseliny arginin. arginin zvyšuje však produkci oxidu dusnatého mnohonásobně více než arginin a tím podporuje průtok krve ve svalech. Opět jde o jednu věc: masivní lodičky

Energetická stimulační matrice Neuromorph-Neuro: 1860 mg

Glukuronolakton: Glukuronolakton je uhlohydrát, který je součástí pojivové tkáně mnoha zvířat a rostlinných vláken a slizu. Glukuronolakton má údajně vlastnosti zvyšující výkon.

Methylxanthine bezvodý: Funguje podobně jako Kofein. Kromě toho se methylxanthiny používají zejména k léčbě astmatu a mají bronchodilatační účinek.

2-Aminoisoheptan HCI: Známý pod jménem DMHA. Tady je první přísada, na kterou stim feťáci čekali. DMHA způsobuje uvolňování norepinefrinu a dopaminu. Výsledkem je snížený pocit bolesti, větší ochota k výkonu a mírná euforie.

Extrakt z pelargónie (stonek a listy): Zde vstupuje do hry skutečný „hlavní aktér“. Geranium extrakt nebo také DMAA. Způsob účinku je podobný jako u DMHA, jen silnější.

Theobromin: Molekulární struktura theobrominu je v podstatě stejná jako u Kofein, ale vypadá trochu slabší. Teobromin zvyšuje fyzickou a duševní výkonnost, má účinek zlepšující náladu a je charakterizován dlouhodobým účinkem.

Naringinu (ovoce): Naringinu (je zodpovědný za hořkou chuť grapefruitu) je také považován za perfektní synergický substrát Kofein a výrazně zvyšuje jeho biologickou dostupnost.

Extrakt Quebracho Blanco (kůra): Kůra stromu quebracho se stává yohimbin vyhrál. Je známý především díky účinek zvyšující účinnost. Navíc má yohimbin také jeden motivační a motivační efekt a používá se k hubnutí.

Závěr přísady:

Ingredience znějí slibně a jsou alespoň částečně (jako Glucuronolactone nebo Methylxanthine Anhydrous) jen zřídka nalezeny v jiných boosterech, bohužel dávky nejsou rozpoznatelné a jsou maskovány třemi patentovanými směsmi. Přidání různých typů kreatinu nebo kreatin obecně nepovažujeme posilovač za příliš užitečný, protože kreatin by měl být užíván nepřetržitě po delší dobu v dávce nejméně 3 gramy. Obzvláště nás potěšilo přidání extraktu z pelargónie alias DMAA.

APS Nutrition Mesomorph V4 - design balení

Stejně jako u jeho předchůdců je plechovka k dispozici buď v bílé barvě nebo v průhledném vzhledu (v závislosti na chuti). Celá struktura je spíše „klinická“ a není hravá. Na víku je nápadně vylepena nálepka s nápisem „Fueled by Geranium Extract“. Odpovídající listy jsou zobrazeny uprostřed nálepky. Zbytek designu je v barvách, bílé, červené a modré. Pod písmeny monomorfů je také požadavek „Uvolněte svůj skutečný genetický potenciál“ - narážka na mezomorfní typ těla?

Na zadní straně je několik odstavců o příjmu a proč je Mesomorph Booster tak účinný (to také odkazuje na dávkování Beta-alanin obdržel). Doporučuje se také „přestávka“. Celé to také dává posilovači spíše klinický „nádech“ zmíněný výše.

Chuť a rozpustnost

Typicky pro mezomorf ASP je k dispozici v mnoha různých příchutích, kterými jsou:

 • Zelené jablko Candy
 • Karnevalová cukroví z bavlny
 • Sněžný Kužel
 • zrnko vína
 • Raketový pop
 • Ananas
 • Vodní meloun
 • tutti Frutti
 • Pink Lemonade
 • Tropical Punch

Zejména typické americké příchutě jako Snow Cone a Rocket Pop si našly své fanoušky na začátku.

Vyzkoušeli jsme také variantu Rocket Pop. Doporučená dávka je 1 odměrka (15,5 gramů). Doporučené množství tekutiny je 8 - 10 OZ, tj. Kolem 235 ml - 295 ml, celé jsme to vzali s přibližně 400 ml vody. Je povinné, aby „nováčci“ začínali s ½ lžíce (legrační je to odůvodněno přítomností beta-alaninu 😊)

Po protřepání se voda změní na modrofialovou a na dně třepačky zůstanou zbytky bílého prášku. Rozpustnost by mohla být lepší.

Chuťově ale posilovač ví, jak přesvědčit. Typicky americký umělý a sladký, ale ne v negativním kontextu. Klíčové slovo: raketa pop zmrzlina. Každý, kdo zná tuto zmrzlinu, přesně ví, jak posilovač zařadit. Pouze v cíli je díky mnoha stimulantům patrná velmi mírná hořká poznámka.

Geschmack
rozpustnost

Účinek APS Nutrition Mesomorph V4

Předně: Žádný posilovač nefunguje stejně pro všechny spotřebitele, takže zprávy o účincích jsou vždy subjektivní zprávy o zkušenostech. APS Mesomorph byl několikrát testován dvěma členy týmu; pocity byly u obou podobné. Začali jste hned s celou naběračkou (15.5 g). Koneckonců, toto je testovací portál s plnou lopatkou 😊

🤓 bdělost a energie (8/10)

Doporučuje se užívat 30-40 minut před tréninkem. Můžeme to podepsat takto. Ve srovnání s jinými posilovači je energie patrná poměrně pozdě a pomalu se hromadí. Vrcholu energetické hladiny je dosaženo přibližně po 60 minutách.

Pro všechny milovníky Beta-alanin: Je možné cítit brnění.

🤯 Zaměření a řízení (7/10)

Zaměření a euforie jsou tam nadprůměrné. Zde byste ale neměli očekávat tunelové vidění. Posilovač rozhodně zvedne náladu.

💪 Pumpa a prokrvení (6/10)

Čerpadla lze označit jako průměrná. Žádná výrazná vaskularita není patrná, ale máte dobré spojení mysl-sval, a tak můžete snadno ovládat a zasáhnout cílové svaly.

😈 Výkon a vyčerpání (8/10)

Výkon v posilovně je mírně nadprůměrný a na dobré úrovni. Neriskujete úplné přetočení. Je prostě zábavné tvrdě trénovat a být na vyšší úrovni než obvykle.

End️ Konec akce a vedlejší účinky (9/10)

Po přibližně 3 - 3,5 hodinách po podání posilovače účinek posilovače odezní, ale ne náhle a náhle, ale hezky skončí. Nezaznamenali jsme žádné vedlejší účinky, jen usínání bylo po večerních trénincích o něco obtížnější než obvykle, ale bylo to docela možné. Žádné srovnání s jiným posilovačem, který vás nechá vzhůru celou noc.

Poměr ceny a výkonu: Mírně dražší než průměr

Cena 44,95 EUR za 25 porcí (s plnou velikostí porce) odpovídá porční ceně kolem 1,80 EUR. Tím se nový mesomorph dostává do mírně vyšší cenové kategorie. Je však třeba poznamenat, že velikost porce je poměrně velkorysá na 15,5 gramů na odměrku (z toho přibližně 12,9 gramů účinných látek).

Celkový závěr

Mesomorph V4 je vylepšení oproti předchozí verzi. Hardcore efektu první verze se to ale nepřibližuje. Těm, kteří to chtějí, dobře poslouží nedávno testovaný Rage XXX od Centurion Labz. Pro všechny ty, kteří hledají posilovač, který krásně a nepřetržitě rozvíjí svůj účinek a má také málo vedlejších účinků, je Mesomorph V4 dobrou volbou. Nepřipadá mi to jako absolutní posilovač stim-junkie, cvičenci s posilovací zkušeností to mohou konzumovat několikrát týdně (samozřejmě oficiálně nedoporučujeme konzumovat posilovače s takovými stimulanty příliš často).

Obrázek cínu Aps Nutrition Mesomorph V4

* Reklama / reklama

APS Nutrition - Mesomorph V4

 • Zvyšuje zaostření a má euforický účinek
 • Zvyšuje propojení mysli a svalů
 • Žádné havárie nebo závažné vedlejší účinky
Na první pohled...
7.6
Naše hodnocení
DOBRÝ
 • Pěkná hladina energie, žádná „přetáčivost“
 • Žádné nežádoucí vedlejší účinky
 • Chutná chuť
BAD
 • Pumpa a vaskularita by mohly být lepší
 • Každý, kdo očekává „hardcore efekt“, jako je Rage XXX, bude zklamán
Bdělost a energie8
Zaostřete a jeďte7
Pumpa a prokrvení6
Výkon a vyčerpání8
Účinky a vedlejší účinky9

Podobné položky

Tlačítko Zpět nahoru