Před tréninkemPřed tréninkemRecenze produktuRecenze produktu

Pulz boha výživy OS v testu

S názvy jako „Ambrosia“, „Uber“ nebo „upFlave“ výrobce OS Nutrition opakovaně prokázal svůj talent pro chytlavé a neobvyklé názvy svých produktů. Tedy také s jeho předtréninkem s (podle nás) krásným bohem jména puls.

"V době, kdy titáni povstali, aby připravili bohy o jejich moc, viděli bohové jedinou poslední šanci odvrátit jejich zkázu." V Tartaru vytvořili temnou hmotu, díky níž lidé po dobu bitvy získali božskou moc, aby mohli stát bok po boku s bohy na stejné úrovni. Tuto záležitost nazývali BOŽÍ PULZ. “Citát z OS Nutrition

OS Nutrition inzeruje s nejvyššími standardy kvality, produkcí v Německu, jednoduchými a podrobnými etiketami (klíčové slovo: transparentnost) a absencí acesulfamu K a aspartamu ve svých produktech. OS Nutrition je na trhu s doplňky od roku 2017 a je jedním ze zavedených výrobců v této oblasti.

* Reklama / reklama

Výživa OS - Gods Pulse

  • 250mg Kofein ke zvýšení výkonu
  • 1000mg N-acetyltyrosin pro zvýšení soustředění
  • 4000 mg je slušná pumpa

Co je zahrnuto: Ingredience a dávky

Množství na porci (1 odměrka / 8,5 g)
L-arginin-Alfa-ketoglutarát4000 mg
L-citrulinu2200 mg
Beta-alanin3000 mg
býčí zápasy1000 mg
N-acetylL-tyrosin1000 mg
Extrakt ze zeleného čaje250 mg
Kofein250 mg
Extrakt z hroznových semen200 mg
Ženšenový extrakt Panax80 mg

Ingredience: OS Nutrition god pulse

Na štítku je uvedeno celkem 9 účinných látek, z nichž některé jsou dále rozděleny. Zde bylo rozhodně zasaženo téma podrobného označování. Pro vegany je třeba také zmínit, že božský puls je veganský. Toto oznámení se bohužel nenachází na plechovce samotné, ale pouze na domovské stránce OS Nutrition.

Velikost porce je 1 odměrka nebo 15 gramů a obsahuje celkem 20 porcí. Pojďme k jednotlivým přísadám a jejich dávkování:

L-Arginin alfa-ketoglutarát: Toto je vysoce biologicky dostupná forma arginin. Obsahuje celkem 4000 mg L-Arginin alfa-ketoglutarát (Ve zkratce: AAKG), z toho 2200 mg arginin. Společná doporučení pro dávkování pro AAKG jsou 3000 - 5000 mg denně, takže je to velmi dobré dávkování.

L-citrulinu: Citrulin je neesenciální aminokyselina, takže si ji tělo také dokáže vyrobit samo. Citrulin zajišťuje zvýšenou produkci oxidů dusíku v těle a tím lepší krevní oběh, což zase zajišťuje oblíbenou pumpu. S 4000 mg je dávkování také velmi dobré.

Citrulin a arginin udělat perfektní doplněk, protože oba fungují stejně, ale s časovým zpožděním. Ven arginin oxid dusnatý se tvoří okamžitě během Citrulin předběžná fáze arginin představuje a je proto pouze transformován.

Beta-alanin: To je také neesenciální aminokyselina. Nabídka Beta-alanin vede ke zpoždění svalové únavy. Mnoho se připojuje Beta-alanin zvláště s typickým „pocitem brnění“ po požití. Typická dávka je 3000 mg.

býčí zápasy: To je také neesenciální aminokyselina. býčí zápasy je považován za „všestranného“ v tom, že podporuje bdělost, podporuje spalování tuků, zvyšuje mentální výkonnost a má antioxidační účinek. S 1000 mg je dávka také dobrá, protože obvyklá doporučení pro příjem jsou 1000 - 3000 mg.

N-acetylL-tyrosin: L-tyrosin je také opět neesenciální aminokyselina. L-tyrosin tvoří předběžný stupeň dopaminu, který má účinek zlepšující náladu. Celkově by mělo tyrosin Snižte stres a zvyšte bdělost a soustředění. N-acetyltyrosin opět je acetylovaná forma L-tyrosin. Zajišťuje výrazně rychlejší absorpci a lepší biologickou dostupnost L-tyrosin.

Je jich celkem 1000 mg, z toho 800 mg je opět k dispozici L-tyrosin. Také zde OS Nutrition odvedla dobrou práci, jako běžná doporučení pro dávkování N-acetyluL-tyrosin mezi 300 mg a 1500 mg.

Extrakt ze zeleného čaje: Extrakt ze zeleného čaje má údajně protizánětlivé vlastnosti, údajně také snižuje krevní tlak a podporuje zdraví srdce. Mělo by také nastoupit mírně zvýšené spalování tuků. Extrakt ze zeleného čaje je proto součástí téměř všech běžných spalovačů tuků. Existuje celkem 250 mg, z toho je přítomno 20 mg Kofein. Doporučené dávkování je mezi 250 a 500 mg. Tak tady taky palec nahoru.

Kofein: Kofein zvyšuje fyzický výkon, zvedá náladu a zvyšuje motivaci. Dávkování 250 mg je spíše průměrné, jak lze nalézt v mnoha posilovačích EU.

Extrakt z hroznových semen: Extrakt z hroznových jader funguje především jako antioxidant. Doporučení pro dávkování se liší, běžně se pohybuje kolem 1 - 2 mg na kilogram tělesné hmotnosti. Dávka je zde 200 mg.

Extrakt ženšenu Panax: Nejznámějším účinkem je zlepšení mentální výkonnosti. Korejský ženšen (Panax ginseng) je také známý jako asijský ženšen. Doporučené dávkování je 1000 mg. Obsahuje pouze 80 mg.

Závěr přísady:

OS Nutrition sází zejména na „klasické“ přísady, které již lze najít v mnoha posilovačích. Dávkování je do značné míry přizpůsobeno obvyklým doporučením dávkování.

Design obalu: OS Nutrition Götterpuls

Černá a jednoduchá, to je nejlepší způsob, jak shrnout design. Název výrobce, název produktu a příchuť najdete na přední straně bílými písmeny na černém pozadí. Na zadní straně je stůl s přísadami a dávkováním. Kromě toho doporučení ke spotřebě, seznam přísad a informace o spotřebě. Vše je velmi příkladné a snadno čitelné.

Chuť a rozpustnost: beze zbytků, pěkné a ovocné!

God pulse je k dispozici v 6 příchutích, a to:

• Cola
• Červené ovoce
• Mango
• malina
• meloun
• Exotické ovoce

Testovali jsme také variantu příchuti červeného ovoce. Doporučená dávka je 1 odměrka (15 gramů). Doporučené množství tekutiny je 200 ml.

Po protřepání se prášek téměř úplně rozpustí, aniž by zanechal zbytky.

Pokud jde o vůni, hotový nápoj připomíná červenou krupici a je to také nejlepší způsob, jak popsat chuť. Pěkné a ovocné s celou řadou červeného ovoce a ne příliš sladké.

Geschmack
rozpustnost

Efekt: puls boha výživy OS

Předně: Žádný posilovač nefunguje stejně pro všechny spotřebitele, takže zprávy o účincích jsou vždy subjektivní zprávy o zkušenostech. Boží puls byl několikrát testován dvěma členy týmu; pocity byly u obou podobné. Test byl proveden naběračkou.

🤓 bdělost a energie (7/10)

Asi po 20-30 minutách si všimnete zvýšení energetické hladiny a bdělosti. Posilovač najednou „nekopne“, spíše se energie stabilně hromadí. Že Beta-alanin způsobuje mírné brnění v obličeji.

🤯 Zaměření a řízení (5/10)

Tady puls bohů nemůže držet krok s nejvyšší ligou. Zde lze doložit zdravou průměrnost soustředění. S ohledem na přísady to není překvapivé, protože stále chybí několik přísad k vytvoření příslovečného tunelového vidění.

💪 Pumpa a prokrvení (6/10)

I zde je třeba říci, že puls bohů nemůže hrát přímo nahoře. Čerpadla se pohybují na průměrné a solidní úrovni. Tady nemůžete čekat pumpu na prasknutí žil.

😈 Výkon a vyčerpání (6/10)

Výkon v tělocvičně je solidní až dobrý. To se samozřejmě nedá srovnat s hardcorovým posilovačem, ale božský impuls „dobrému řidiči“ uřezává dobrou postavu.

End️ Konec akce a vedlejší účinky (8/10)

Účinek trvá přibližně 2 hodiny a nelze zaznamenat žádné vedlejší účinky jakéhokoli druhu.

Poměr cena-výkon: střední pole

Při 30 eurech za 20 porcí je posilovač uprostřed cenového rozpětí. Výsledkem je cena kolem 1,50 EUR za porci.

Celkový závěr

Boží puls nijak zvlášť nevyniká v žádné kategorii, ale nemá žádné vážné slabiny. Tento posilovač by se měl líbit zejména nováčkům a začátečníkům. Pokud jste však již zkušenějším uživatelem posilovače, doporučujeme vám jiný produkt, protože boží puls bude pro vás pak příliš slabý. Boží puls se však ideálně hodí k tomu, aby ho trochu „kupoval“, například 1 nebo 2 přísadami pro zaostření nebo pumpu.

* Reklama / reklama

Výživa OS - Gods Pulse

  • 250mg Kofein ke zvýšení výkonu
  • 1000mg N-acetyltyrosin pro zvýšení soustředění
  • 4000 mg je slušná pumpa
Na první pohled...
6.4
Naše hodnocení
DOBRÝ
  • Chutná chuť
  • Žádné nežádoucí vedlejší účinky
  • Dobrý průměr ve všech kategoriích
BAD
  • Nevyčnívá v žádné kategorii
Bdělost a energie7
Zaostřete a jeďte5
Pumpa a prokrvení6
Výkon a vyčerpání6
Účinky a vedlejší účinky8

Podobné položky

Tlačítko Zpět nahoru