Recenze produktuRecenze produktuPosilovač čerpadla

Výživa NP - budoucnost v testu

Recenze: NP Nutrition The Future - dnes je vše o jedné věci: pumpách

V tuto chvíli pro vás testujeme čistý posilovač pump bez stimulantů, konkrétně posilovač pump „The Future“ od NP Nutrition. Posilovač je inzerován jako ultimativní doplněk před tréninkem bez stimulace a my se chceme dostat na konec tohoto prohlášení, plného očekávání pro doufejme „trénink vychvalující žíly“ 😉

Obrázek z NP Nutrition The Future

* Reklama / reklama

NP Nutrition - budoucnost

  • Extrémní čerpadlo
  • Dlouhodobý účinek

Co je zahrnuto: Ingredience a dávky

Množství na porci (1 odměrka / 22 g)
L-Citrulin6000 mg
glyceryl5000 mg
AAKG4000 mg
Arginin dusičnany2000 mg
Řepný prášek1000 mg

Složení: NP Nutrition The Future

Je uvedeno pouze 5 účinných látek, ale mají vše nebo jejich dávky mají vše. Velikost porce je 1 odměrka nebo celých 22 gramů a obsahuje celkem 22 porcí.

L-citrulinu: „Klasická“ přísada do pumpy téměř v každém posilovači pumpy. Zvýšením produkce oxidu dusnatého v těle je podporován krevní oběh, což má za následek uvedené pumpy. Se silnými 6000 mg je zde zahrnuta silná dávka, která také odpovídá doporučenému dávkování nebo ji lze nalézt v mnoha posilovačích pump.

Glycerol: Jedná se o polyvalentní alkohol, který je schopen ukládat vodu do svalových buněk a zajišťuje tak „kyprý“ vzhled. S 5000 XNUMX mg je opět působivé dávkování.

Informace: Díky svým fyzikálním a chemickým vlastnostem může snadno dojít ke shlukování. Jedním z důvodů je nízká teplota tání kolem 18 stupňů Celsia. Budoucnost má také tendenci tvořit tyto silné shluky.

AAKG oder auch L-Arginin alfa-ketoglutarát: Toto je vysoce biologicky dostupná forma arginin. Obsahuje 4000 mg AAKG. Společná doporučení pro dávkování pro AAKG jsou 3000 - 5000 mg denně, takže je to také velmi dobré dávkování.

Zejména kombinace Citrulin a arginin je mimořádně výhodné, protože oba pracují stejným způsobem, ale s časovým odstupem. konec arginin okamžitě vzniká oxid dusnatý, Citrulin představuje však předběžnou fázi arginin a musí být nejprve transformován.

arginin Dusičnan: Jak název napovídá, kombinované arginin Nitrátujte dvě aktivní složky arginin a dusičnany navzájem. Oba zvyšují produkci oxidu dusnatého v těle dvěma různými cestami. Je zde také zahrnuta dobrá dávka 2000 XNUMX mg.

Extrakt z červené řepy: Protože extrakt z červené řepy obsahuje velké množství dusičnanů, stimuluje tvorbu oxidu dusnatého. Jak již bylo popsáno výše, zajišťuje to rozšíření cév. Extrakt z červené řepy funguje také jako antioxidant. 1000 XNUMX mg odpovídá obvyklé dávce posilovače pumpy.

Závěr přísady:

Žádné experimenty - to je dobrý způsob, jak to shrnout. NP Nutrition se spoléhá na známé a účinné účinné látky, ale ve velmi vysokých dávkách. Odpovědní si mysleli, že to bude trochu moc, než příliš málo 😉

Návrh obalu

Bytost z jiného světa (nebo snad z budoucnosti?) Dívá se na nás zlými, jiskřivými žlutými očima. Před „mimozemskou tváří“ je velkými písmeny napsáno „Budoucnost“. Na zadní straně najdete doporučený příjem, přísady na 100 gramů a na 22 gramů (tj. Na porci) a níže následující upozornění: „Varování! Tento posilovač pumpy je velmi účinný! Pokud je dávkování nedostatečné, může dojít k poklesu krevního tlaku. Nekonzumujte prosím více, než je doporučené množství. “Oha 😊 Samozřejmostí je také seznam přísad, obecné informace o doplňcích stravy, slova„ Made in Germany “a adresa společnosti na plechovce. Zde je tedy ze strany prohlášení vše příkladné.

Chuť a rozpustnost NP Nutrition The Future

Posilovač je k dispozici ve dvou „příchutích“

  • Neochucené
  • Pomeranč

Otestovali jsme také oranžovou variantu. Doporučená dávka je 1 odměrka (22 gramů). Doporučené množství tekutiny je 300 ml.

Po protřepání se prášek téměř úplně rozpustí, aniž by zanechal zbytky. Hotový míchaný nápoj má mléčnou barvu a v testu vůně jasně vnímáte pomerančovou příchuť. To pak pokračuje v testu chuti, ale pomerančovou chuť doprovází velmi silná hořká nota - opravdu ne chuťový zážitek.

Geschmack
rozpustnost

Efekt: NP Nutrition The Future

Předně: Žádný posilovač nefunguje pro všechny spotřebitele stejně, takže zprávy o účincích jsou vždy subjektivní zprávy o zkušenostech. Posilovač byl několikrát testován dvěma členy týmu; pocity byly u obou podobné. Test byl proveden naběračkou.

💪 Pumpa a prokrvení (10/10)

Budoucnost ve skutečnosti posouvá čerpadla na nejvyšší úroveň. Efekt začíná přibližně 15 - 20 minut po požití a odpovídajících cvičeních v tělocvičně. Paže vypadají kypřejší a silnější, žíly dobře vyčnívají (tip: Chcete -li dosáhnout plného účinku, je třeba dbát na dostatečný příjem tekutin Glycerol Voda váže.). Tady není absolutně na co si stěžovat, naopak co slíbeno je dodáno. To pak také uklidňuje chuť posilovače 😉

😈 Výkon a vyčerpání (6/10)

Silnější průtok krve do svalů a s tím spojený lepší přísun živin do svalů je činí účinnějšími a unavují se pomaleji. To se samozřejmě nestává na úrovni posilovače se stimulanty, který má se svými dalšími složkami ještě více možností, jak zvýšit výkon. Přesto si také všimnete rozdílu ve výkonu a vyčerpání u posilovače pumpy - zvláště u tak silného posilovače, jako je The Future.

End️ Konec akce a vedlejší účinky (8/10)

Na 39,95 EUR za 22 porcí je The Future v horním cenovém segmentu. Podle našeho názoru je cena stále oprávněná, protože posilovač také plní to, co slibuje. Tady za své peníze rozhodně něco dostanete.

Poměr cena-výkon: střední pole

Při ceně 39,95 EUR za 22 porcí je cena The Future za čistý posilovač pump velmi vysoká. Podle našeho názoru je cena stále oprávněná, protože posilovač také plní to, co slibuje.

Celkový závěr

Pumpy, pumpy a zase pumpy. Tady už opravdu není co říct. Posilovač dělá přesně to, co má: dejte nám hrubou pumpu, ne více, ale také ne méně.

Obrázek z NP Nutrition The Future

* Reklama / reklama

NP Nutrition - budoucnost

  • Extrémní čerpadlo
  • Dlouhodobý účinek
Na první pohled...
9
Naše hodnocení
DOBRÝ
  • Dodává hrubou pumpu
BAD
  • Geschmack
  • Docela vysoká cena
  • Má tendenci vytvářet hrudky
Pumpa a prokrvení10
Účinky a vedlejší účinky8

Podobné položky

Tlačítko Zpět nahoru