Před tréninkemRecenze produktuRecenze produktuPosilovač čerpadla

BPS-Pharma-Not4Pussy Transform-U-Matrix Black Legacy Edition v testu

Recenze: BPS-Pharma-Not4Pussy Transform-U-Matrix Black Legacy Edition s Oxystorm® a Nitrosigine®

K 5. výročí # Not4Pussy dodává BPS-Pharma přísně omezenou edici svého úspěšného posilovače, který inzeruje zejména se dvěma přísadami Oxystorm® a Nitrosigine®. Samozřejmě existuje také mnoho dalších přísad a společnost BPS-Pharma zjevně nešetřila žádnými výdaji ani úsilím o vytvoření opravdu rozsáhlého posilovače.

Společnost BPS-Pharma o tom na své domovské stránce píše: „Zvláštní věc na Black Legacy Edition. spočívá v tom, že obsažená matice účinných látek obsahuje vše, aby se z vašeho těla dostalo maximum. Patentované aktivní složky, které nebyly nikdy v BPS-Pharma kombinovány ve vědecky podloženém, koordinovaném dávkování, které nedělá žádné kompromisy. Vše, co potřebujete - zaručeno! “Chceme nyní vyzkoušet, zda tento slib splní to, co slibuje.

BPS Pharma Not4Pussy Tranform-U-Matrix Black Legacy Edition Obrázek s logem Boosterjunkies
Fakta o doplňcích Bps Pharma Not4Pussy Tranform-U-Matrix Black Legacy Edition

* Reklama / reklama

BPS-Pharma-Not4Pussy Transform-U-Matrix Black Legacy Edition

 • Nadprůměrné zaměření a pumpa!
 • Unikátní kombinace účinných látek díky Oxystorm® a Nitrosigine
 • Žádné nežádoucí vedlejší účinky

Co je zahrnuto: Ingredience a dávky

Množství na porci (1 odměrka / 10 g)
L-Citrulin DL maláty
3333 mg
L-Citrulin 1833 mg
Oxystorm (prášek z listů Amaranthus hypochondriatus)1133 mg
N-acetyltyrosin1000 mg
Nitrosigin (Inostiol-stabilizovaný arginin)1100 mg
Taurin666 mg
Glukuronolakton333 mg
Alpha GPC300 mg
Kofein200 mg
Ashwagandha kořenový prášek200 mg
L-theanin167 mg
Glutathion133 mg
Extrakt z borové kůry (Pinus sylvestris)133mg
Proanthocyanidiny190 mg
Bitter Orange Extract67 mg
Černý pepř Extract3,3 mg
Rekuperační3,2 mg

Ingredience BPS-Pharma-Not4Pussy Transform-U-Matrix Black Legacy Edition

Na štítku je uvedeno celkem 14 účinných látek. Velikost porce je 1 odměrka nebo 10 gramů a obsahuje celkem 32 porcí.

Pojďme k jednotlivým složkám a jejich dávkám:

L-Citrulin DL-malát (1: 1): Na Citrulin je to aminokyselina, kterou si tělo také dokáže vyrobit samo, a proto jsou tyto aminokyseliny označovány také jako neesenciální aminokyseliny. na Citrulin-Malat je aminokyselina Citrulin vázaný na ester, zde v poměru 1: 1 (poměr 2: 1 je však běžný). Citrulin zajišťuje zvýšenou produkci oxidů dusíku v těle a tím lepší prokrvení. Malát optimalizuje aerobní metabolismus a zlepšuje zásobování svalů energií. Dávka 3333 mg Citrulin-Malat nebo 1833 mg Citrulin může být vyšší.

Listový prášek Oxystorm® (Amaranthus hypochondriatus): Zde se dostáváme k první ze dvou prominentně inzerovaných přísad, patentované účinné látce Oxystorm. Toto je zdroj dusičnanů. Oxystorm obsahuje asi 5krát větší množství dusičnanů jako betaintj. výtažek z červené řepy, který lze často nalézt v posilovačích čerpadel. Dusičnan stimuluje tvorbu Oxid dusnatý (NO). tento zajišťuje, že Rozšířené krevní cévyŽe Podporován krevní oběh a Zlepšuje přísun kyslíku a živin do svalů vůle. S 1133 mg je to velmi dobré dávkování.

N-acetyl L-tyrosin: N-acetyltyrosin je acetylovaná forma L-tyrosin a zajišťuje jeho lepší absorpci a biologickou dostupnost. L-tyrosin je neesenciální aminokyselina a tvoří prekurzor dopaminu, který má účinek zlepšující náladu. Také ostří tyrosin soustředění, zvyšuje motivaci a působí proti únavě. Při 1000 mg je dávka v optimálním rozmezí, běžná doporučení pro dávkování jsou mezi 300 mg a 1500 mg.

Nitrosigine® (arnosin stabilizovaný inositolem): Druhá prominentně inzerovaná přísada. Nitrosigin je aktivní složka patentovaná společností Nutrition21, která je vyrobena z aminokyseliny L-arginin a silikátové. Tato sloučenina je stabilizována inositolem, látkou podobnou vitamínům. Cílem je zabránit rozpadu nitrosiginu v těle a prodloužit dobu jeho účinku. arginin představuje výchozí materiál pro tvorbu oxidu dusnatého, který zase rozšiřuje cévy a zlepšuje průtok krve, což nakonec vede k požadované pumpě. Rovněž by se měla zlepšit regenerace. Doporučené dávkování je obvykle 750 - 1500 mg. S 1100 mg je to velmi dobré dávkování.

Taurin: býčí zápasy je neesenciální aminokyselina a skutečný „všeuměl“. býčí zápasy má podporovat bdělost, zvyšovat spalování tuků, zvyšovat mentální výkonnost a mít antioxidační účinek. Obvyklá doporučení pro příjem jsou 1000-3000 mg. Obsahuje 666 mg.

Glukuronolakton: Glukuronolakton je sacharid, který je součástí pojivové tkáně mnoha zvířat a rostlinných vláken a slizů. Říká se, že glukuronolakton má vlastnosti zvyšující výkon, zejména v kombinaci s Kofein. Obecná doporučení pro dávkování neexistují. V Německu je pro energetické nápoje povoleno 2400 333 mg na litr. Zde jsme zahrnuli XNUMX mg.

Alpha GPC: Alpha GPC je předchůdcem neurotransmiteru acetylcholinu a má pozitivní vliv na výkon paměti. Účinek na tréninkové zaměření je zvláště zajímavý pro sportovce. Ve většině případů se doporučuje užívat 300 - 600 mg. Zde dosahujeme 300 mg.

Kofein: Samozřejmě můžete Kofein chybí. Kofein posiluje srdeční tep, zvyšuje tepovou frekvenci a tím zajišťuje rozšíření cév ve vašich svalech. Tímto způsobem se výrazně zvýší sportovní výkon. Obsahuje 200 mg, což je spíše průměrná dávka, která by také měla začátečníkům umožnit konzumaci tohoto posilovače.

Ashwagandha kořenový prášek: Ashwagandha je nejlépe známý pro snížení stresu. Kromě toho má také další pozitivní vlastnosti, jako je podpora kognitivních výkonů, posílení imunitního systému nebo zvýšení vnitřní síly. Pro akutní použití je doporučené dávkování 300 - 500 mg. Zde najdeme 200 mg.

L-theanin: L-theanin má uklidňující, stres snižující a zaostřující účinek. Ve spolupráci s Kofein ovlivňuje klasické vedlejší účinky Kofein jako je nervozita nebo zvýšená srdeční frekvence. S obsahem 167 mg zde se pohybujeme v rozmezí obvyklých doporučených dávek, které jsou 150 - 400 mg.

Glutathion: Glutathion se nachází téměř ve všech lidských buňkách a je tvořen tělem ze tří aminokyselin glutaminu, glycinu a cysteinu. L-glutathion má imunitní posílení, detoxikační a antioxidační funkce. Obvykle se doporučuje dávka 250 mg. Tady máme 133 mg.

Extrakt z borové kůry (Pinus sylvestris)

Proanthokyanidiny: Extrakt z borové kůry je přírodní rostlinný extrakt získávaný z kůry borovice. Obsahuje vysokou koncentraci oligomerních proanthokyanidinů (OPC), které pomáhají chránit buňky v těle před oxidačním stresem. Zde jsme zahrnuli 190 mg proanthokyanidinů, což je dobrá dávka.

Hořký pomerančový prášek (Citrus aurantium): Extrakt Citrus aurantium, ze kterého se získává synefrin, je zahrnut pro zvýšení energetického metabolismu a spalování tuků. Obsahuje 67 mg extraktu z Citrus Aurantium, ale nemůžeme říci, kolik mg je ve skutečnosti synefrin.

Extrakt z černého pepře (Piper nigrum): Extrakt z černého pepře zvyšuje biologickou dostupnost ostatních účinných látek. Zde máme 3,3 mg extraktu z černého pepře nebo 3,2 mg Piperin- ucinna latka v cernem pepri.

Závěr přísady:

Společnost BPS Pharma dodává několik zajímavých přísad i osvědčených přísad. V některých případech by podle našeho názoru mohly být jednotlivé přísady dávkovány o něco vyšší. Celkově je to však dobrá a vyvážená směs přísad typu pump and focus a také přísad ke zvýšení energetické hladiny.

Návrh obalu

Černý, agresivní, hlasitý, stylový - to je design obalu. Plechovka je klasická černá, zbytek designu je také omezen na barvy černé, bílé a stříbrné, „ozdobené“ červenými akcenty. Na přední straně je nápadně vyobrazena typická „kočičí hlava“ s nápisem # Not4Pussy. Obzvláště se nám líbí „kyborgský vzhled“ kočičí hlavy, směs agresivní kočky a robota - velmi úspěšná. Na přední straně samozřejmě najdete také úplný název produktu, velikost porce a obsah 320 gramů. Na zadní straně najdete další „doplňující údaje“, jako je velikost porce, seznam přísad (pouze v angličtině), přísady na 100 gramů a související s velikostí porce (také v angličtině). Dále popis produktu, doporučení ke spotřebě a varování. Chuť je uvedena nad čárovým kódem. Součástí jsou také různá „těsnění“, jako je certifikace GMP (správná výrobní praxe), označení „Vegan“ a „CMO Free“. Patentované přísady Oxystorm a Nitrosigine jsou samozřejmě také uvedeny samostatně jako zvláštní nápis nebo štítek.

Chuť a rozpustnost: oba nás přesvědčili!

Posilovač je k dispozici v následujících 3 příchutích:

 • Modrá Killa Razz.
 • Mojito kyselé
 • Ledový čaj z bílé broskve

 Otestovali jsme variantu Blue Killa Razz. Doporučená dávka je 1 odměrka (10 gramů). Doporučené množství tekutiny je 200-300 ml vody a celou pak spotřebujte 20-30 minut před tréninkem.

Po protřepání se prášek rozpustí téměř úplně a beze zbytků, na dně třepačky zůstane jen několik zbytků.

Chuťově může posilovač přesvědčit. Ne příliš sladká, žádná nepříjemná nebo hořká pachuť a příjemná ovocná nota. S tím spojená chuť, kterou člověk od „Blue Killa Razz“ očekává, není splněna. Pro nás chutná spíše jako červené ovoce nebo trochu jako červená krupice. Stále úspěšné, i když téma trochu uniklo.

Geschmack
rozpustnost

Vliv matice Not4Pussy Transform-U-Matrix

Za prvé: žádný posilovač nefunguje stejně pro všechny spotřebitele, takže zprávy o účincích jsou vždy subjektivní zprávy o zkušenostech. Booster Not4Pussy byl několikrát testován dvěma členy týmu; pocity byly u obou podobné. Test byl proveden naběračkou.

🤓 bdělost a energie (7/10)

Podle očekávání je bdělost a energie na solidní a dobré úrovni. Booster začne účinkovat přibližně po 20 minutách. S 200 mg Kofein je množství Kofein držel se celkem umírněně a také pro začátečníky.

🤯 Zaměření a řízení (7.5/10)

Zde posilovač ukazuje svou sílu. Soustředění a jízda jsou na nadprůměrné úrovni. Zaostření je velmi příjemné a křišťálově čisté, ale kdo očekává tunelové vidění, bude zde trochu zklamán.

💪 Pumpa a prokrvení (9/10)

Zde jde posilovač o krok dále. Pumpa a vaskularita jsou také nadprůměrné. Zde se projevují aktivní složky Oxystorm a Nitrosigine. Samozřejmě ne na úrovni čistého posilovače čerpadel, ale pro „všeuměla“ rozhodně více než pozoruhodného.

😈 Výkon a vyčerpání (8/10)

Booster také hraje roli z hlediska výkonu. To je způsobeno zejména křišťálově čistým zaměřením, které vás soustředí a doprovází vás během cvičení v posilovně s dobrou kontrolou svalů.

End️ Konec akce a vedlejší účinky (9/10)

Asi po 2,5 hodinách se posilovač vyčerpá a čerpadlo vydrží o něco déle. Nebyly pozorovány žádné vedlejší účinky.

Poměr ceny a výkonu: spravedlivý

Při 38,90 EUR za 32 porcí je posilovač rozhodně jedním z levnějších zástupců na trhu, a to navzdory omezené verzi a patentovaným účinným látkám, jejichž pořízení je samozřejmě také dražší. Výsledkem je cena kolem 1,22 EUR za porci. Zkušení uživatelé mohou zvýšit porci na 1,5násobek nebo dokonce zdvojnásobit množství, dávkování přísad určitě ano. To by však také uvedlo nízkou cenu na pravou míru. Pokud máte zájem o posilovač, 200 mg Kofein Pokud je však dávkování příliš nízké, můžete jednoduše přejít do našeho partnerského obchodu stayfocused.de Kofein Objednejte si tablety a poté zvyšte množství kofeinu na celkem 400 mg, a to za atraktivní cenu zároveň.

Celkový závěr

Se svou Black Legacy Edition přinesla BPS-Pharma na trh posilovač, který je zejména díky dvěma patentovaným přísadám Oxystorm® a Nitrosigine® velmi populární, pokud jde o pumpy. Zaměření je také na nadprůměrné úrovni a nepotřebuje se schovávat za jiné posilovače. Celkově vypadá posilovač velmi dobře koordinovaný a lze jej nazvat skutečným univerzálem, který ve všech kategoriích a za férovou cenu funguje nadprůměrně.

* Reklama / reklama

BPS-Pharma-Not4Pussy Transform-U-Matrix Black Legacy Edition

 • Nadprůměrné zaměření a pumpa!
 • Unikátní kombinace účinných látek díky Oxystorm® a Nitrosigine
 • Žádné nežádoucí vedlejší účinky
Na první pohled...
8.1
Naše hodnocení
DOBRÝ
 • Nadprůměrné zaostření
 • Zvyšuje pumpu a vaskularitu
 • Žádné nežádoucí vedlejší účinky
 • Dobrý poměr cena / výkon
BAD
 • Trochu příliš slabé pro zkušené uživatele posilovače
Bdělost a energie7
Zaostřete a jeďte7.5
Pumpa a prokrvení9
Výkon a vyčerpání8
Účinky a vedlejší účinky9

Podobné položky

Tlačítko Zpět nahoru