Obvykle

Je potěšením se znovu setkat - Conquer AMP3D

Populární Olympus Labs CONQU3R AMP3D je opět k dispozici!

Od svého uvedení na německý trh na konci roku 2015 Olympus Conquer Amped podle statistik o nejpopulárnějších posilovačích před tréninkem, které trh nabízel. Tento posilovač vyvolal skutečný Humbuk a ve velmi krátké době si získala srdce mnoha feťáků. Maloobchodníci měli v poslední době tak extrémní poptávku po produktech, jako je jack3d nebo Výstřelek zkušený. Odborníci scény se shodli, že Conquer Amped by měl být ve skříni každého opravdového pumpy, na toto téma nebyly žádné dva názory. Zklamání mnoha lidí je o to větší, že na začátku loňského roku již Amped Edition od společnosti Olympus Labs náhle nebude k dispozici.

Laboratoř Olympus - Testování panování | Posouzení

Po nekonečně dlouhém suchém kouzlu, pak si konečně vydechnout: po tom, co se cítí jako věčnost, přináší americký výrobce nové Hardcore booster s názvem RE1GN na trhu, který má stavět na účinku svého předchůdce. Jak dobrý je Olympus RE1GN, zjistíte zde -> Olympus Labs - Testování panování

Ale jak to často bývá, pokus o vytvoření stejně dobré verze nové verze je stále jen pokusem, i když je re1gn jistě vidět. Pouze zřídka lze takové medializované produkty, jako je Conquer Amped, nahradit dostupným rovnocenným nástupcem. O to více nás těší, že můžeme konečně oznámit, že náš partner StayFocused.de nešetřil, aby vám konečně mohl znovu nabídnout váš oblíbený posilovač.

 

Takže utrpení konečně skončilo, sbalte si tělocvičnu a připravte se na legendární: Olympus Conquer Amped. Pokud jde o posilovač nabízený společností Stayfocused, je bohužel třeba mluvit o replice Olympus Conquer Amped Replica, která má silný účinek, ale nepřibližuje se k originálu.

>> Koupit Olympus Labs - Conquer Amped <

Ale dostanete repliku za cenu 39,90 EUR, ve srovnání s RRP výrobce v té době, je to necelých 10 EUR níže.

Podobné položky

Tlačítko Zpět nahoru