Nejlepší zesilovače DMAA

Nejlepší zesilovače DMAA v kostce | PŘEDBĚŽNÝ BOOSTER Ranking 2020 - Top 10

Rok 2020 je v plném proudu! - A to znamená, že je čas na aktualizaci našeho exkluzivního DMAA Booster Ranking 2020!
- Které posilovače před tréninkem jsou letos na vrcholu díky svému pronikavému efektu a jaké inovace můžeme uvítat v kruhu nejlepších hardcore stroboskopických bomb!? Boosterjunkies.de vás osvítí!

DŮLEŽITÉ: Hardcore boostery jsou specializovaným produktem a měly by tak zůstat! Tento typ doplňku, zejména s přísadou DMAA, je zaměřen výhradně na zkušené sportovce a silové sportovce, kteří se tomuto sportu věnují již roky a ve výjimečných případech se uchylují k takovým silným a výkon zvyšujícím stimulantům, aby kompenzovali svůj stresující každodenní život. Ani tréninkové začátečníky, dospívající ani sportovci se zdravotními problémy nepotřebují k dosažení svého ideálního výkonu tvrdý posilovač!

Drazí přátelé dobře upravené posilovací spotřeby,

Zatímco jsme stále v nejhlubších zimních měsících, posilovač DMAA zažívá své druhé jaro a trh je k potěšení všech posilovacích feťáků posetý horkými předtréninkami, které díky legendární látce poskytují silnou páru v cvičení.
Ačkoli se na trhu stále více prosazují DMBA, DMHA, výtažek z Eria Jarensis a další stimulační inovace, ve scéně stále dominují 1,3-dimethylpentylamin nebo 2-amino-4-methylhexan nebo geranamin, které jsou vám známé jako DMAA!

DMAA, sympatomimetikum a často nesprávně označované jako derivát amfetaminu, je farmaceutická látka a je na seznamu zakázaných narkotik v Německu. Vzhledem ke svému přirozenému původu (který se nachází v pelargónie) však může být pod zástěrkou legální šedé oblasti instalován a prodáván v tvrdých posilovačích tréninku.

Možná si pamatujete rok 2017, kdy generální ředitel Hi-Tech Pharmaceuticals Jared Wheat a FDA (Food and Drug Administration) bojovali v divoké soudní bitvě o legalizaci látky. Nejen od té doby však neustále panuje neustálá nejistota ohledně neškodné spotřeby, obchodu a držení produktů DMAA bez následků.

Produkty obsahující DMAA se nicméně počítají a stále budou počítat mezi kasovní hity posilovačů tréninku a těší se téměř legendární pověsti svého účinku.
Tento humbuk lze vysledovat až k otci všech předtréninků: legendární Jack3d z USP Labs.
Jako první produkt na posilování tréninku využíval stimulant DMAA a dodnes je oblíbený u fanoušků a nostalgických fanoušků.

To je přesně to, co se trh s doplňky snaží znovu a znovu uspokojit a trvale se vázat na posilovače DMAA.

Bohužel složení novějších posilovačů před tréninkem často trpí naprostou neomezenou účinností stimulantu a není příliš sofistikované. Pokud porovnáte starou recepturu Jack3d s inovativní matricí novějšího produktu, všimnete si řady přísad, jako jsou komplexy vitamínů, pečlivě koordinované vzorce pump a přidané rostlinné extrakty a aminokyseliny.
Ty nejen tlumí drtivé následky látky podobné amfetaminu, ale také přispívají ke zlepšenému přísunu živin, zvýšené pumpě nebo příjemnějšímu zaměření.

My v Boosterjunkies.de si dáváme za úkol v pravidelných intervalech upozornit na tyto produkty a představit pouze ty nejlepší a nejúčinnější hardcore boostery.
Následně vám chceme představit ty nejlepší boostery DMAA nového roku 2020.

Je důležité, aby účinek přípravku před tréninkem byl vždy subjektivní a mohl se u každého sportovce úplně lišit!
Naše hodnocení je omezeno na osobní zkušenosti našeho rozsáhlého týmu a dojmy zkušených zákazníků a přátel. Samozřejmě do hodnocení samozřejmě zahrneme prohlášení na etiketách příslušných produktů, ale nemůžeme zaručit autentičnost ani záruku za skutečně obsažené látky. Přesto ručíme za kvalitu jednotlivých výrobců a produktů a do žebříčku jsme zařadili pouze ty boostery, které na nás udělaly vážný, důvěryhodný a kvalitní dojem!

Tady je 10 nejlepších stimovacích bomb ze segmentu posilovačů tvrdého tréninku obsahujících DMAA 2020:

10 nejlepších DMAA zesilovačů na první pohled

Doplňky Blackline - sebevraždy

Za jménem Blackline by se dalo téměř předpokládat, že jde o společnost (Sinob-Blackline 2.0) dvou Němců Bena Wagnera a Nils Eifflera, kteří si vzali trh útokem s hutným sloganem společnosti „Shit is not our business“ a jemným proteinem - ale to tak výslovně NENÍ! Kdo stojí za touto pochybnou (údajnou) americkou společností a odkud přesně pochází, zůstává dodnes nejasný! Je však jasné, že hardcore tréninkový posilovač temné značky nepochybně zasáhne a správně otevře toto hodnocení. Jak již bylo zmíněno výše, vzorec tohoto před tréninku se bohužel zdá být docela jednoduchý, konkrétně kopíruje původní složení Jack1d v poměru 1: 3. Zhruba AAKG, kreatin, beta-alanin plus stimulanty kofein a DMAA, distribuované v koncentrované dávce těsně pod 4 g. Nicméně, nebo možná právě proto, sebevražda v roce 2017 tvrdě zasáhla, protože s ní jste konečně opět získali posilovač na trhu, který, i když je relativně slepý, rozvíjí svůj účinek přímo a s plnou silou! Bylo udivující, že zejména 1. várka způsobila rozsáhlou hrůzu, protože SUIZIDE poskytoval hrubou pumpu i přes téměř žádné látky, které obsahovala. Dalo by se dokonce předpokládat užívání aspirinu. Posilovač je k dispozici ve 3 typech Death Berry, Tropical Death a Bubble Gum. Největší chyba ve skutečně dobrém duplikátu Jack3d? - Pád / pád smrti ☹ Proto bohužel pouze 10. místo.

* Reklama / reklama

# 10 Blackline doplňky -
Sebevraždy

HODNOCENÍ: 7.3 / 10

Dynamic Evolution - Savage AF

Savage AF vám poskytne vše, co potřebujete pro dobrý trénink: vynikající zaostření, naprostá nekonečná energie a silná prokrvení. K tomu kombinuje nejlepší stimulanty, jmenovitě 75mg DMAA a (stále) zřídka užívaný extrakt z jalovce bobule a nezapomíná ani na kofein. Příjemná je jejich kombinace se skutečně účinnými doplňky k pumpám, konkrétně s Agmatine Sulphate a Glycerol Monosterate, které zajišťují nejen žilnatinu, ale také celkový vzhled. K dispozici je také solidní nootropní zásobník, který mimo jiné obsahuje Alpha GPC. Ale také Dendrobium Extract (25mg) a Yohimbine (2mg) jsou skutečně ingredience, které skutečný znalec posilovače rád najde ve svém pre-wokout.
Savage AF také obsahuje pouze 7 g na porci, ale jeho vzorec je čistě teoretický a poněkud komplexnější než u hodnoceného. Proto deváté místo ☺

Savage AF Booster

* Reklama / reklama

# 9 Dynamic Evolution - Savage AF

HODNOCENÍ: 7.5 / 10

Jack'd Up Hi-Tech Pharmaceuticals

Výrobce z Georgie v Americe je od 80. let jedním z nejúspěšnějších hráčů na trhu doplňků. S Ultimate Orange společnost položila nejen základy pro všechny předtréninkové a hardcore posilovače dneška, ale také pravidelně vyvolala senzaci s kasovními hity jako HydroxyElite a Off The Chain.
Tedy také u Jack`d Up, vylepšeného vzorce původního jmenovce, USP Labs Jack3d.
Stejně jako originál váží také 5,55 g, ale byl rozšířen o 3 formy kreatinu a agmatinu, což je patentovaná směs luminární repliky trumfů s minimálně 50 mg DMAA a také vynikající chutí.
Tento posilovač je určitě zasvěceným tipem pro nostalgiku a děsivě se blíží milovanému pocitu legendárního otce všech hardcore posilovačů!
Není nijak zvlášť sofistikovaný a podle dnešních standardů už rozhodně není odlehlým místem v pozitivním smyslu, ale zaslouženou zárukou úspěchu v nové podobě - ​​8. místo pro nového starého Jacka 😉

HiTech Pharma - JACK'D UP

* Reklama / reklama

# 8 Hi-Tech Pharmaceuticals Jack'd Up

HODNOCENÍ: 7.8 / 10

# 7 Strength Game - Death Punch

Death Punch vám umožní uvolnit trénink s nejvyšší intenzitou, zatímco zmizíte i při nejhlubším soustředění a pocitu lehkosti. Za tímto účelem Strength Game sestavila skutečně moderní vzorec, který kromě 75mg DMAA obsahuje také další podněty, jako je ephedra a hordenine stejně jako yohimbine. Díky citrulinu a agmatinu (uvedené v matici na 1. pozici) je také k dispozici pumpa. Zvláštním důrazem je však přidání velmi speciální látky, protože u GW501516 obsahuje předtréninková opravdová vytrvalostní úžasná zbraň. Jedná se o SARM, který není potlačující a bylo prokázáno, že je prospěšný pro účinné spalování tuků a zvýšenou vytrvalost.
V porci 7,5 g získáte skutečnou všestrannou zbraň, která poskytuje plnou pumpu, nesrovnatelný stimulační pohon a účinky silného spalovače tuků.
To dává Death Punch zasloužené místo 7 s výhledem dále nahoru.

Death Punch Booster

* Reklama / reklama

# 7 Strength Game - Death Punch

HODNOCENÍ: 8.0 / 10

Anti Hero Labs Venom

Výrobce Anti-Hero Labs vypadá, mírně řečeno, v podzemí a může také prodávat nejnovější směsi jedů z vlastní garážové kuchyně. Rozvržení a zpracování extrémně kreativních a ostrých produktů je někdy trochu amatérské a vypadá jako „chtěl, ale není schopen“!
Není však pochyb o tom, že téma nabízených polévek je důmyslně zvoleno, harmonicky navrženo a přísně uvedeno na trh - ať už Juggernaut, Carnage nebo Venom, plechovku každé tvrdé polévky zdobí komplikovaně inscenovaný protivník.
Pokud jde o obsah, je také potvrzen dojem, že se chce vše řešit páčidlem, ale agmatin a norvalin fungují docela dobře, pokud jde o plné čerpadlo a také 100mg 1,3 DMAA + synefrin, hordenin, ephedra (a a a ... ) chrastítko nezávisle na možná ne dokonalé kvalitě suroviny docela vydatné.
Nakonec to všechno vede k umístění v dolní polovině naší Top10, i když existuje řada věcí (amatérský design produktu, pochybný marketing, pochybná kvalita surovin), které je třeba zpochybnit a / nebo kritizovat, protože něco, co takové rány prostě musí být odměněny;) ...
a zejména jako sběratel vypadá tak neobvyklá krabice ve skříni zvlášť dobře 😉

6. místo pro Anti-Hero Labs Venom

Vlastnosti produktu:

 • Agmatin sulfáty
 • 250 mg bezvodého kofeinu
 • L-norvalin
 • 100mg !!! 1'3 DMAA
 • Hordein HCL
 • Extrakt z efedry

* Reklama / reklama

# 6 Anti-Hero Labs - VENOM

HODNOCENÍ: 8.1 / 10

Science Submission - Rocky KO 2. kolo

Hardcore posilovač v šatech Balboa udeří jako háček na bradě! Nejen ohromující 100mg DMAA, ale také symbióza Yohimbin a AgMass zajišťují všeobjímající zážitek z posilování hardcore, jak by měl být v knize. Rocky KO vám dá nejen fokus, který vás porazí tunelem jako 12 kol úplného boxerského boje, ale dokonce vám dá děsivou agresivitu Ivana Draga, který ve filmu Rocky IV způsobil strach a hrůzu. Rocky KO opravdu není pro vzdušné polibky, protože vás po tréninku doslova porazí měkkou jako plenka. Pokud chcete těžit z pozitivních a stimulujících účinků hardcore posilovače, musíte také přijmout následující prvotřídní sestup.

Pokud jde o efekt, je to nepochybně také kandidát na stupně vítězů, ale bohužel kvůli jeho vyřazení následků "pouze" na 5. místě!

Vlastnosti produktu:

 • Vitaminový komplex
 • Citrulin malát
 • 1 g AGmass ™ (agamtinsulfát
 • 100 mg 1,3 dimethylaminu (DMAA)
 • Yohimbin HCL!
 • L-Norvalin
 • Extrémně silný
Podání Science Rocky KO

* Reklama / reklama

# 5 Submission Science - Rocky KO

HODNOCENÍ: 8.4 / 10

Základní výživa PWO-MAX

Prime Nutrition je od roku 2012 miláčkem PJ Brauna, který je také spoluzakladatelem a majitelem doplňkových gigantů Blackstone Labs a RedCon1. Žádné jiné jméno ve hře nepředstavuje takový úspěch a výroční tržby jako vášnivý kulturista a úspěšný podnikatel. Na rozdíl od Blackstone a RedCon má Prime Nutrition tendenci zůstat ve stínu opravdu velkých značek a dokonce trochu zaostává. PWO-Max je na druhou stranu skutečným zasvěceným tipem, který může snadno konkurovat jakémukoli vysoce postavenému produktu na pultech hardcore posilovačů.
Prime Nutrition ví, že si nepochybně může dovolit transparentně zveřejnit dávky složek bývalého PWO-HP s oteklým hrudníkem. Nejen ohromující 75mg DMAA, ale také pyšný 2g agmatinsulfát a nabitý 300mg kofein plus některé další rozumně dávkované přísady dávají před tréninkem mezi zasvěcenci důkladně slušnou pověst.
Plechovky posilovače jsou mezi znalci velmi populární a stále více se chýlí ke konci. Fanoušci a zúčastněné strany by se toho měli chytit co nejdéle!
PWO-MAX zaslouženě představuje horní polovinu našeho žebříčku DMAA - naše 4. místo!

 

Vlastnosti produktu:

 • 2 g agmatinsulfátu !!!
 • 500 mg DMAE
 • 200 mg citrátu kofeinu
 • 150 mg kofeinu Bezvodý
 • 75 mg 1-3-dimethylamylaminu

* Reklama / reklama

# 4 Prime Nutrition PWO-MAX

HODNOCENÍ: 8.4 / 10

# 3 Inteligentní sval - Sharp AMF

Toto silné předtréninkové cvičení kombinuje 2 silné stimulanty v jednom produktu, konkrétně 80mg DMAA se 100mg DMHA a dalšími látkami, jako je higenamin, synefrin a yohimbin.
Obzvláště se nám líbily zcela transparentní fakta o doplňcích, která k naší radosti obsahují 5 g čistých pumpových látek (L-citrulin, citrulin-di-malát a agmatinsulfát).
Část tohoto monstra navíc váží neuvěřitelných 10 g a poskytuje skoro vše, po čem srdce posilovače touží.
Žádné inovativní přísady, jako jsou nootropika, SARM nebo jiné novinky, ale osvědčené přísady ve správných dávkách - a to je přesně to, co se odráží v účinku tohoto produktu. Dlouhotrvající účinky a vysoce kvalitní receptura dávají tomuto skutečně „inteligentnímu“ produktu zasloužené 3. místo v žebříčku.

Vlastnosti produktu:

  • žádná proprietární směs
  • Komplex vitamínů pro lepší regeneraci
  • 80 mg DMAA + 100 mg DMHA!
  • také obsahuje 1 g alfa Yohimbin + 1 g Yohimbin HCL!
  • 5 g aktivních látek pro čerpání
Ostrý AMF

* Reklama / reklama

# 3 Inteligentní sval - Sharp AMF

HODNOCENÍ: 8.3 / 10

Doplňky BlackOut - INSTINCT

Nemusíte být ve všem nejlepší, abyste byli v čele!? - takhle si mysleli doplňky BlackOut. Ani ta nejobsáhlejší velikost porce, ani ty nejpodrobnější podněty a už vůbec ne doporučené dávky pumpičkových látek - ale přesně to, co je zapotřebí, aby byla v případě INSTINCTU opravdu zábava. Jako opravdový hybrid horkého stimbombu a nafouklé monstrum pumpy je (na porci) 9,5 g DMAA booster INSTINCT všestranný talent, který navíc má malé nebo žádné vedlejší účinky navzdory svému působivému zaměření a uspokojivému čerpadlo znamená.
Ze segmentu stimulantů používá Hardcore Booster 200 mg kofeinu, 50 mg hordeninu, 20 mg higenaminu, neomezené množství synefrinu a yohimbinu a v neposlední řadě neuvěřitelných 110 mg DMAA! Celkově 6 g aktivních látek pro pumpu (3 g citrulin malátu, 2 g L-argininu a 1 g agmatinsulfátu) také poskytuje plnou a příjemnou cévní pumpu v symbióze.

Nejen úplný obsah přísady určující pořadí, ale také fundovaná teorie za tímto posilovačem (viz oznámení a popis článku) a v neposlední řadě přesvědčivé praktické zprávy zaručují místo před tréninkem, i když ne na vrchol žebříčku 10 nejlepších, ale na zaslouženém pódiu číslo 2!

Vlastnosti produktu:

 • všestranný hráč mezi DMAA Stimbombs
 • Komplex vitamínů pro lepší regeneraci
 • 110 mg DMAA!
 • také obsahuje yohimbin!
 • 6 g aktivních látek pro čerpání
Posilovač instinktu

* Reklama / reklama

# 2 BlackOut doplňky - OKAMŽITÉ

HODNOCENÍ: 8.5 / 10

# 1 A VÍTĚZ JE: FitaFlex Nutrition - FitFire

V roce 2020 se posilovač posune na vrchol žebříčku, který by tam nikdo nečekal. Už v roce 2018 se k nám z USA přelil posilovací klon, který vypadá 1: 1 s ohledem na Nutriční fakta, jako starý přítel.
Znalcům výrazů jako MESOwell a NeuroMORPH jistě okamžitě zazvoní uši, ale nejpozději když uvidíte pestrobarevný prášek naskládaný v průhledných plechovkách, vybavíte si legendární APS MESOMORPH. Ačkoli to sloužilo jako šablona, ​​FitaFlex na jedné straně září příkladnou průhledností (1 odměrka odpovídá 2000 3200 mg L-citrulin D-malátu, 65 335 mg beta-alaninu, 600 mg DMAA !!!, XNUMX mg bezvodého kofeinu a XNUMX mg dusičnanu kreatinového), na na druhé straně Fitaflex Nutrition předstihne Fitfire svůj zdroj inspirace na dlouhou cestu, protože přichází se stejně působivým účinkem, pokud jde o zaměření a řízení, ale nezpůsobuje žádné špatné následky ani vedlejší účinky!

Chcete-li získat komplexnější pohled na produkt, doporučujeme vám podívat se na naši recenzi, kde hardcore posilovač zářil neuvěřitelných 9,0!

V průběhu let se Fitfire vysmál mnoha přátelům v řadách našeho týmu, ale také našim věrným zákazníkům - 1. místo v žebříčku je více než zasloužené!

Vlastnosti produktu:

 • Osvědčený vzorec mezomorfu
 • 2000 XNUMX mg L-citrulin D-malátu,
 • 3200 mg beta-alaninu
 • Agmatin sulfát
 • 65 mg DMAAA (1,3-dimethylamylamin HCL)
 • Extrémně silný
 • Bez vedlejších účinků
FitaFlex Fitfire Booster

* Reklama / reklama

# 1 FITAFLEX - Fitfire

HODNOCENÍ: 9.0 / 10

A teď jsi na řadě ty!

Naše práce je v tomto bodě hotová a představili jsme vám deset špičkových hardcore posilovačů. Bez provinilého svědomí vám můžeme doporučit každý z těchto prvotřídních přípravných tréninků a apelovat pouze na vás, abyste si vybrali ten správný produkt pro vás. Která z těchto zábleskových bomb DMAA je pro vás ta pravá a zda si RAGE sám zaslouží zlatou medaili, v tuto chvíli nemůžeme a nechceme odpovědět! Účinek a pocit hardcore posilovačů jsou založeny výhradně na subjektivních zkušenostech a mohou se u jednotlivých lidí značně lišit!
Využijte nabídku našeho partnerského obchodu STAYFOCUSED.DE a díky nabídce posilovacích vzorků dostatečně otestujte každý předtrénink.
Nebo buďte ochotní experimentovat a sbírat a dát jednu z těchto zaručeně účinných plechovek DMAA na polici!

Tlačítko Zpět nahoru